Kids-photography-videoclip-masoud-kazemi2

برای خلق و ضبط ناب‌ترین و خاص‌ترین لحظات احساسی و هیجان انگیز زندگی‌تون، مثل یک دوست کنارتون هستیم و بهتون کمک میکنیم در کلیپ و عکس‌هاتون، جذاب‌ترین و احساسی‌ترین حالت خودتون نشون بدید. ما هم با تخصص و هنرمون، بهترین عکس‌ها و کلیپ هارو براتون فیلمبرداری و تدوین میکنیم.

تدوینگر و کارگردان تصویربرداری
masoud-kazemi-videography-1

آیا دوست داشتید از دوران کودکی تان ، زمانیکه که تازه شروع به برداشتن اولین قدم هایتان میکردید یک ویدئو هرچند کوتاه میداشتید. زمانیکه پدر و مادرتان جوان تر بودند و با اشتیاق شما را در آغوش میگرفتند، با شما حرف میزدند و دست در دست باشما قدم میزدند.

شاید در آن زمان، هنوز فیلم گرفتن و ساخت کلیپ کودک به اندازه امروزه مد نبود. ولی این روزها نگاه پدر و مادرها، به لحظات ارزشمند و برگشت ناپذیر زندگی جامع تر شده است. حالا ساخت و تدوین کلیپ فقط مخصوص به عروس و دامادها نیست. و کلیپی که در خردسالی فرزندتان تهیه کنید ، مطمئنا یکی از جذاب ترین کلیپ های زندگی خودش و شما خواهد بود که در بزرگسالی  بخاطر این هدیه گرانبها، قدردان و سپاسگزار شما خواهد بود.

بصورت کلی کلیپ لایف استایل کودک ، فیلمبرداری از کودک در حین انجام فعالیت های ساده ولی دلنشین و جذابش است. تجربه هایی مثل چهاردست و پا حرکت کردن و تلاش برای برداشتن اولین قدم‌های زندگی‌اش.
یا هنگام تلاش‌های معصومانه‌اش برای ادا کردن اولین کلمات، غذا خوردن‌های پر از چالش، بازی کردن ، لحظه بیدار شدن و باز کردن چشمهای زیبایش، شوق آب‌بازی‌اش  و  دیگر تجربیاتی که در عین سادگی جذاب، دلنشین و پر از احساس عشق هستند.

کلیپ کودک عموما در طبیعت ، پارک، منزل یا جشن تولد فرزندتان فیلمبرداری و سپس تدوین میشود. این کلیپ تنها کلیپ او نیست. شما به عنوان پدر و مادر نقش های کلیدی و در کنار و همراه او خواهید بود. علاوه بر لحظات تکرارنشدنی زندگی اش، در این ویدئو شما شور ، هیجان و احساس پدرانه و مادرانه تان را نیز برایش ثبت و ماندگار میکنید.