برای خلق و ضبط ناب‌ترین و خاص‌ترین لحظات احساسی و هیجان انگیز زندگی‌تون، مثل یک دوست کنارتون هستیم و بهتون کمک میکنیم در کلیپ و عکس‌هاتون، جذاب‌ترین و احساسی‌ترین حالت خودتون نشون بدید. ما هم با تخصص و هنرمون، بهترین عکس‌ها و کلیپ هارو براتون فیلمبرداری و تدوین میکنیم.

تدوینگر و کارگردان تصویربرداری
masoud-kazemi-videography-1

کلیپ مراسم شب یلدا عروس

شب چله یا همان شب یلدا از جمله مراسم ویژه برای تازه عروس و دامادهاست. که از قدیم الایام توجه ویژه‌ای به آن شده است. شاید برای زمان فعلی این موضوع صدق نکند ولی در روزگاران قدیم نامزدها تنها در شب‌های خاصی اجازه داشتند، یکدیگر را ببینند و یلدا یکی از آنها بود. مراسم شب یلدا عروس نیز از همینجا نشات گرفته است.
در سالهای اخیر عروس و دامادهای زیادی متقاضی کلیپ حرفه‌ای و اختصاصی شب یلدا هستند.

 

کلیپ شب یلدا میتواند فیلمبرداری و تدوین کلیپ، از عروس و داماد در شب یلدا، هدایای شب یلدا، میز تزئیین شده و ... باشد

یا بصورت فرمالیته در فضایی یلدایی عروس و داماد لباس های یلدایی میپوشند و فیلبرداری و ندوین کلیپ انجام شده و در شب یلدا به انتشار میگذارند یا برای مهمانان در شب یلدا پخش میکنند

اطلاعات بیشتر درباره کلیپ شب یلدا عروس در مشهد

 

کلیپ مراسم سالگرد ازدواج

خواه ناخواه مراسم عروسی با همه آمادگی سازی های قبلش، خیلی زودتراز تصور عموم عروس و دامادها به پایان میرسد و سالگرد ازدواج فرصتی مناسب برای تجدید لحظات شیرین و روحی تازه و شاداب بخشیدن به رابطه همسرانه است. در میان مشغله‌های روزمره که روزبروز بیشتر میشود و فشارها و استرس های زیادی که به طرق مختلف به افراد وارد میشود، برگزاری مراسم سالگرد ازدواج مثل نسیمی تازه میتواند رابطه زناشویی را نوازش کند و جانی دوباره ببخشد. بویژه اگر با کلیپی حرفه‌ای و رمانتیک همراه شود و بتوان این  پیمان و عهد سالانه را به زیبایی گرامی داشت و با دیگران به اشتراک گذاشت.

کلیپ مراسم سالگرد ازدواج‌تان را میتوانید بصورت دو نفره در کافی شاپ یا رستوران برگزار کنید یا برایش مهمانی و جشنی برگزار کنید و دوستان و خانواده‌تان را در این جشم سهیم کنید.

حتی بعضی که میخواهند برای همسرشان سنگ تمام بگذارند این مراسم را بصورت سوپرایزی برای همسرشان برگزار میکنند. اگر دوست دارید همسرتان را با یک مراسم دور از انتظار، سوپرایز کنید، ولی نمیدانید چطوری، به شما کمک میکنیم.

همچنین برای داشتن کلیپی جذاب و رمانتیک از مراسم سالگرد ازدواجتان ، میتوانید روی ما حساب کنید.

اطلاعات بیشتر درباره کلیپ مراسم سالگرد ازدواج

 

تدوین مجدد کلیپ‌های مراسم

شما فیلم های مراسم عقد و عروسی‌تان را دارید، ولی تمایل دارید کلیپ جدیدی داشته باشید. اگر فیلم های خام مراسمتان به اندازه کافی خوب باشند میتوانید فارغ از زمان کلیپی جدید متناسب با خواسته و سلیقه فعلی‌تان داشته باشید.

خدمات ما در فیلمبرداری و کلیپ مراسم خاص

کلیپ مراسم سالگرد ازدواج ، کلیپ مراسم شب یلدا عروس ، کلیپ لایف استایل همسرانه

کلیپ شب یلدا عروس در مشهد  

فیلمبرداری مراسم شب یلدا
کلیپ فرمالیته یلدایی عروس و داماد

کلیپ مراسم سالگرد ازدواج 

کلیپ مراسم سالگرد ازدواج دونفره و رمانتیک
کلیپ مراسم سالگرد ازدواج سوپرایزی
کلیپ جشن مراسم سالگرد ازدواج

تدوین مجدد کلیپ مراسم ها  

تدوین مجدد کلیپ مراسم عروسی و هرگونه مراسمی که فیلم دارید ولی میخواهید کلیپ جدید و بروزتری داشته باشید.