best-wedding-videgraphy-in-mashhad2

برای خلق و ضبط ناب‌ترین و خاص‌ترین لحظات احساسی و هیجان انگیز زندگی‌تون، مثل یک دوست کنارتون هستیم و بهتون کمک میکنیم در کلیپ و عکس‌هاتون، جذاب‌ترین و احساسی‌ترین حالت خودتون نشون بدید. ما هم با تخصص و هنرمون، بهترین عکس‌ها و کلیپ هارو براتون فیلمبرداری و تدوین میکنیم.

تدوینگر و کارگردان تصویربرداری
masoud-kazemi-videography-1

روز عقد و عروسی شما ، مطمئنا یکی از مهمترین روزهای زندگی شماست . احتمالا از مدت‌های دور به این روز فکر و رویاپردازی کرده اید. از روزها یا حتی ماهها قبل برای به بهترین شکل برگزار شدنش،  برنامه ریزی کرده اید. از همه مهمتر این روزیست که شریک زندگی شما که قرار است باقی عمرتان را همراه با هم سپری کنید با شما در مقابل همگان  با شما عهد میبندد و نشان تعهد و وفاداری را در قالب حلقه به شما تقدیم میکند.

ولی این لحظات و روز باشکوه خیلی زودتر از آنچه تصور میکنید به پایان میرسد. و از این روز بزرگ تنها خاطرات باقی میماند. خاطراتی که سعی میکنیم در قالب عکس و فیلم برای همیشه ماندگارشان کنیم.

با وجود اینکه عکس‎‌ها همیشه میتوانند لحظه‌ها را ثبت کنند، هیچ چیزی به خوبی فیلم نمیتواند لحظات ناب را با جزئیات ثبت و حفظ کند

در روز عقد و عروسی شما عکاسانی هستند که بصورت حرفه ای یا آماتور از شما عکس میگیرند تا این لحظات را در قابی ماندگار ثبت کنند. البته که هماهنگی با یک عکاس کاربلدو حرفه ای جزو ضروریات هر مراسم ازدواجیست . ولی. هیچ چیز مانند دیدن اشک هایی که هنگام خواندن عقد، در چشمانتان حلقه میزند، یا دستان لرزان شریک زندگی شما هنگامی که میخواهد حلقه دستتان کند، یا نگاههای پر از امید و آرزوی پدر، مادر، خانواده و دوستانتان، نمیتواند آن لحظات خاص و ناب را ثبت و حفظ کند.

درست است که عکس‌ها کمک میکنند روز عروسی‌تان را تماشا کنید ولی فیلم و کلیپ عروسی شما این فرصت را در اختیارتان قرار میدهد که آن لحظات خاص را بصورتی اصیل و ناب، دوباره بشنوید و  احساس کنید.

ثبت صداها به اندازه‌ی تصویر‌ها میتواند پر از احساسات و خاطرات نابی باشد که عکس‌ها توانایی و قدرت ثبت و حفظشان را ندارند. ولی در هنگام فیلمبرداری از مراسم، با استفاده از میکروفن هایی که تصویربردار برای شما آماده میکند، میتوانید صحبت‌یتان در آن لحظات، شوخی‌هایتان و حتی صدای نفس هایتان را برای همیشه داشته باشید.

خب این بسیار جذاب است ولی شاید این سوال در ذهنتان میچرخد که هزینه فیلمبرداری مراسم عروسی چقدر است؟

 فاکتورهای مختلفی در هزینه فیلمبرداری مراسم عروسی تاثیر دارند. ولی تعداد و نوع تجهیزاتی که میخواهید برای مراسمتان داشته باشید یکی از مهمترین فاکتورهاست. تخصص، هنر و خلاقیت مجموعه ای که کار تصویربرداری و فیلم برداری مراسمتان را به عهده میگیرند نیز فاکتور مهم دیگریست.
البته این در حالیست که برخی مجموعه‎‌ها و آتلیه‌ها از شهرت نامشان سواستفاده میکنند و با وجود ارائه خدمات مشابه و یکسان، قیمت‌های نجومی میدهند.
بنابراین بسیار مهم است که فارغ از اسم و رسم بتوانید بر اساس نمونه کارهای قبلی و خدمات پیشنهادی، انتخابی با بیشترین تطابق با سلیقه و شرایطتان را داشته باشید.

اینکه چه  تعداد و چه نوع تجهیزاتی را انتخاب کنید، در فیلم‌برداری کامل مراسم تان از زوایای مختلف، بصورت همزمان، تاثیرگزار است. ولی از آنجایی که عروس و دامادها در زمان عروسی، درگیر انتخاب های ریز و درشت بسیاری هستند، سعی کردیم با پیشنهاد چند پکیج، انتخاب را برای عروس و دامادهای بعدی، ساده‌تر کنیم.

هر بسته پیشنهادی که ما پیشنهاد میکنیم، شامل تجهیزات و خدمات مختلفی ست که بر اساس بیشترین انتخاب عروس و دامادها، دسته‌بندی کرده‌ایم،  تا انتخاب برایتان راحت‌تر شود.

شما میتوانید از بین انواع و تعداد مختلف دوربین های فیلمبرداری و عکاسی  و لنزها، هلی‌شات،  گیمبال، میکروفون ، متناسب با مراسم عروسی‌تان و بودجه‎‌ای که برای فیلمبرداری در نظر گرفته‌اید ، گزینه هایی را کم یا زیاد کنید.

بعد از تدوین، چون میدانیم برای به اشتراک گذاری این رویداد خاص و شیرین مشتاق هستید، یک کلیپ جذاب کوتاه،  طی چند روز به شما تحویل داده میشود . و کلیپ های اصلی ، بعد از انتخاب آهنگ توسط شما، طی روزهای آینده، به شما تحویل داده میشود.

هدف ما ساخت کلیپی ست که هربار که به تماشایش مینشینید، شادابی و احساس وجد و هیجان این روزها را برایتان دوباره و دوباره زنده کند.

چرا انتخاب نهایی عروس و دامادها هستیم؟

 

بهترین و مناسب‌ترین برای زوج‌های مختلف، با شرایط مختلف، معنای متفاوتی دارد. در انتخاب مجموعه فیلمبرداری و عکاسی مراسم و کلیپ عروسی هم این مورد صادق است.

با توجه به این نکته، ما برای همه عروس و دامادها، مناسب‌ترین گزینه نخواهیم بود. ولی اگر موارد زیر برایتان در اولویت است، با خیال راحت با ما تماس بگیرید، تایمتان را فیکس کنید و به بقیه کارهایتان بپردازید.

شما احساس میکنید با گروهی از دوستانتان در حال عکاسی و فیلمبرداری هستید.

در عین جدیت در کار، شما احساس نمکنید با یک تیم سرد و خشک در حال کار هستید. این احساس صمیمیت ، به شما کمک میکند رفتاری طبیعی داشته باشید و بدون هیچ استرسی بتوانید احساستان را در چهره و حالات بدنتان نشان دهید.

 کلیپ‌های عروسی بسیار بااحساس و رمانتیک

به جرئت میتوانیم ادعا کنیم استاد این کار هستیم. و نمونه کارها و نظرات عروس و دامادهایمان، گواه این ادعاست. اگر میخواهید کلیپ مراسم عقد، عروسی یا پارت فرمالیته‌تان، احساسات نابی که در وجود شماست را به بهترین شکل نمایش دهد، و آرزوی داشتن این احساسات را در دل هر ببننده  دیگری هم بکارد. میتوانید از انتخاب درستتان مطمئن باشید.

 تنوع و توانایی بالا در تولید و تدوین انواع مختلف سبک‌ها

سلیقه و سبک مورد علاقه عروس و دامادها. در برخی مواقع باهم متفاوت است. این در حالیست که برای مثال، ممکن است شما عاشق کلیپ آرام و احساسی باشید و همسرتان دوست داشته باشد کلیپ فرمالیته تان پر از هیجان و جنب‌و‌جوش باشد. برخلاف برخی از مجموعه‌ها و استودیوها که تنها در یک سری سبک تبحر دارند، ما رضایت سلایق مختلف را به‌شکلی هنرمندانه تامین میکنیم

  راهنمایی و مشاوره برای انتخاب‌ و تصمیم‌گیری‌های جانبی 

معمولا عروس و دامادها با انتخاب‌ها و تصمیم‌گیری های زیادی قبل از زمان برگزاری مراسم عقد و عروسی‌شان درگیر هستند. و هر کدام از این موارد نیاز به توجه خاص خودش را دارد. از انتخاب  مدل و سبک لباس مراسم و کلیپ گرفته تا انتخاب آرایشگاه و محضر و غیره. اگر در مشهد هستید، علاوه بر مشاوره‌ها و آموزش‌های تخصصی، میتوانیم گزینه‌های مختلف با خصوصیاتشان را بی‌طرفانه به شما معرفی کنیم.

کار خوب را با هزینه منصفانه داشته باشید 

هزینه فیلمبرداری و تدوین کلیپ مراسم عقد، عروسی و فرمالیته به فاکتورهای متعددی وابسته است. مثل تعداد و نوع تجهیزات، زمان،  خدمات مورد تقاضا و غیره.

با اینحال، با وجود اینکه ما ارزان ترین مجموعه تصویربرداری و عکاسی مراسم ازدواج در مشهد نیستیم، ولی عروس و دامادهای ما ، بیان میکنند هزینه‌ای که کرده‌اند در قبال عکس‌ها، فیلم‌ها و کلیپ‌های پراحساسی که نهایتا تحویل میگیرند، مطمئنا ارزشش را داشته است

تماس با ما 

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری برای فیلمبرداری مراسم عقد و عروسیت، یا تصویربرداری و ساخت کلیپ فرمالیته در مشهد داری میتونی ازمون بپرسی

تلفن : 09397705255

هزینه فیلمبرداری مراسم عقد یا عروسی در مشهد

فیلمبرداری و کلیپ مراسم عقد توسط مسعود کاظمی

بهترین و احساسی‎‌ترین کلیپ عقد و عروسی

تماس سریع 

ارسال پیام در واتساپ