best-wedding-formality-clip2

برای خلق و ضبط ناب‌ترین و خاص‌ترین لحظات احساسی و هیجان انگیز زندگی‌تون، مثل یک دوست کنارتون هستیم و بهتون کمک میکنیم در کلیپ و عکس‌هاتون، جذاب‌ترین و احساسی‌ترین حالت خودتون نشون بدید. ما هم با تخصص و هنرمون، بهترین عکس‌ها و کلیپ هارو براتون فیلمبرداری و تدوین میکنیم.

تدوینگر و کارگردان تصویربرداری
masoud-kazemi-videography-1

به جرئت میتونم بگم یکی از جذاب‌ترین و کم استرس‌ترین بخش های ازدواج عروس و دامادها، همین بخش فرمالیته یا پارت عروس هست. شما با خیال راحت و بدون هیچگونه فشار و استرس خارجی میتونین تصمیم بگیرین تو چه فصلی و روزی، در چه لوکیشنی، با چه سبک استایل‌ی و با چه فرمت کلیپی دوست دارید دیده بشید.

ازونجایی که اکثر عروس و دامادها مدل عکاسی نیستند، یکی از نگرانی‌های رایجی که با مجموعه ما مطرح میکنند در مورد، ژست‌های جذاب و حالات و رفتاری  هست که در عکس‌ها و کلیپ هاشون باید داشته باشند، و یا نمیدونند در زمان عکاسی و فیلمبرداری پارت فرمالیته، بهتر هست چه سبک لباس و با چه تم رنگی بپوشند!؟
نگران نباشید برای تمام این راهنمایی‌ها خود من یا همکارانم،  کنارتون هستیم و متناسب با شرایط و سلیقه شما، لوکیشن، فصل سال و تم کلیپ، راهنمایی تون میکنیم.
از طرف دیگه ما اعتقاد داریم ، کمتر عروس و دامادهایی هستند که بتونند جلوی یک تیم عکاسی و تصویربرداری خشک که رفتاری سرد دارند، ژست های طبیعی و پراحساس بگیرند.

بنابراین یکی از مهمترین اصول ما در ساخت کلیپ و پارت عروسی شما، این است که یخ و مقاومت شما را در برابر دوربین بشکنیم و کمک کنیم احساساتی که به یکدیگر دارید را در طبیعی‌ترین و پراحساس‌ترین حالت ممکن ثبت کنید.

هدف ما ساخت کلیپی ست که مثل نم باران بهاری، هربار که به تماشایش مینشینید، شادابی و احساس وجد و هیجان این روزها را برایتان دوباره و دوباره زنده کند.

 

برای داشتن کلیپ عروسی یا همان پارت یا فرمالیته، انتخاب های متنوعی دارید ولی بیشترین فاکتورهای موثر عیارت اند از

 • زمان فیلم‌برداری و عکاسی فرمالیته
 • لوکیشن و محل تصویربرداری وعکاسی
 • استایل و سبک لباس و آرایش
 • سبک کلیپ : لاکچری ، رماتیک و احساسی

 

چرا انتخاب نهایی عروس و دامادها هستیم؟


بهترین و مناسب‌ترین برای زوج‌های مختلف، با شرایط مختلف، معنای متفاوتی دارد. در انتخاب مجموعه فیلمبرداری و عکاسی مراسم و کلیپ عروسی هم این مورد صادق است.

با توجه به این نکته، ما برای همه عروس و دامادها، مناسب‌ترین گزینه نخواهیم بود. ولی اگر موارد زیر برایتان در اولویت است، با خیال راحت با ما تماس بگیرید، تایمتان را فیکس کنید و به بقیه کارهایتان بپردازید.

شما احساس میکنید با گروهی از دوستانتان در حال عکاسی و فیلمبرداری هستید.

در عین جدیت در کار، شما احساس نمکنید با یک تیم سرد و خشک در حال کار هستید. این احساس صمیمیت ، به شما کمک میکند رفتاری طبیعی داشته باشید و بدون هیچ استرسی بتوانید احساستان را در چهره و حالات بدنتان نشان دهید.

 کلیپ‌های عروسی بسیار بااحساس و رمانتیک

به جرئت میتوانیم ادعا کنیم استاد این کار هستیم. و نمونه کارها و نظرات عروس و دامادهایمان، گواه این ادعاست. اگر میخواهید کلیپ مراسم عقد، عروسی یا پارت فرمالیته‌تان، احساسات نابی که در وجود شماست را به بهترین شکل نمایش دهد، و آرزوی داشتن این احساسات را در دل هر ببننده  دیگری هم بکارد. میتوانید از انتخاب درستتان مطمئن باشید.

 تنوع و توانایی بالا در تولید و تدوین انواع مختلف سبک‌ها

سلیقه و سبک مورد علاقه عروس و دامادها. در برخی مواقع باهم متفاوت است. این در حالیست که برای مثال، ممکن است شما عاشق کلیپ آرام و احساسی باشید و همسرتان دوست داشته باشد کلیپ فرمالیته تان پر از هیجان و جنب‌و‌جوش باشد. برخلاف برخی از مجموعه‌ها و استودیوها که تنها در یک سری سبک تبحر دارند، ما رضایت سلایق مختلف را به‌شکلی هنرمندانه تامین میکنیم

  راهنمایی و مشاوره برای انتخاب‌ و تصمیم‌گیری‌های جانبی 

معمولا عروس و دامادها با انتخاب‌ها و تصمیم‌گیری های زیادی قبل از زمان برگزاری مراسم عقد و عروسی‌شان درگیر هستند. و هر کدام از این موارد نیاز به توجه خاص خودش را دارد. از انتخاب  مدل و سبک لباس مراسم و کلیپ گرفته تا انتخاب آرایشگاه و محضر و غیره. اگر در مشهد هستید، علاوه بر مشاوره‌ها و آموزش‌های تخصصی، میتوانیم گزینه‌های مختلف با خصوصیاتشان را بی‌طرفانه به شما معرفی کنیم.

کار خوب را با هزینه منصفانه داشته باشید 

هزینه فیلمبرداری و تدوین کلیپ مراسم عقد، عروسی و فرمالیته به فاکتورهای متعددی وابسته است. مثل تعداد و نوع تجهیزات، زمان،  خدمات مورد تقاضا و غیره.

با اینحال، با وجود اینکه ما ارزان ترین مجموعه تصویربرداری و عکاسی مراسم ازدواج در مشهد نیستیم، ولی عروس و دامادهای ما ، بیان میکنند هزینه‌ای که کرده‌اند در قبال عکس‌ها، فیلم‌ها و کلیپ‌های پراحساسی که نهایتا تحویل میگیرند، مطمئنا ارزشش را داشته است

تماس با ما 

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری برای فیلمبرداری مراسم عقد و عروسیت، یا کلیپ فرمالیته در مشهد داری میتونی ازمون بپرسی

تلفن : 09397705255

انواع کلیپ فرمالیته عروس در مشهد

پکیج‎‌های انواع کلیپ عروس و داماد توسط مجموعه مسعود کاظمی

تماس سریع 

ارسال پیام در واتساپ 

تعدادی از پرطرف دارترین انواع و کلیپ های پارت و فرمالیته عروس

کلیپ و پارت عروسی در طبیعت

 • کلیپ عروس یک روز آفتابی پاییزی، با رنگ‌بندی مختلف برگها
 • کلیپ عروس یک روز آفتابی در بهار با طراوت و شادابی برگهای تازه
 • کلیپ عروس یک روز برفی در پیست یا طبیعت کوهستانی
 • کلیپ عروس با شبیه‌سازی کمپینگ در طبیعت
 • کلیپ چهارفصل

کلیپ و پارت عروسی در شهرهای خاص

 • کلیپ و پارت عروسی در سواحل جنوبی : بکرترین و جذاب‌ترین سواحل
 • کلیپ و فرمالیته عروس در سواحل شمالی و جنگلی
 • کلیپ و فرمالیته عروس در کویر

کلیپ و پارت عروسی لاکچری

  • کلیپ فرمالیته عروس در باغ ویلا با فضای داخلی و آزاد لاکچری