کلیپ تولد سوپرایزی و کلیپ خواستگاری سوپرایزی با مسعود کاظمی

برای خلق و ضبط ناب‌ترین و خاص‌ترین لحظات احساسی و هیجان انگیز زندگی‌تون، مثل یک دوست کنارتون هستیم و بهتون کمک میکنیم در کلیپ و عکس‌هاتون، جذاب‌ترین و احساسی‌ترین حالت خودتون نشون بدید. ما هم با تخصص و هنرمون، بهترین عکس‌ها و کلیپ هارو براتون فیلمبرداری و تدوین میکنیم.

تدوینگر و کارگردان تصویربرداری
masoud-kazemi-videography-1

بخواهیم صادق باشیم ، روز تولد سن و سال نمیشناسد. روز تولد هرفردی، حداقل برای خودش کم یا زیاد، یک روز خاص به حساب می‌آید. روزی که حتی اگر خودش، در شلوغی ‎‌ها و چالش‌های زندگی فراموش کرده باشد، دوست دارد دیگران به یاد داشته باشند. روزی که دوست دارد بیشتر دوست داشته شودT بیشتر ببیند و حس کند که دیگرانی هستند که قدردان وجود و حضورش هستند و از بابت بودنش و متولد شدنش خوشحال هستند.
روز تولد بهانه ایست که به کسی که دوستش داریم نشان دهیم چه قدر برایمان مهم و ارزشمند است. چه قدر دوست داریم خوشحالش کنیم و برای خوشحالی اش از هیچ چیز دریغ نمیکنیم.

همین دوست داشتن صمیمانه است که منجر به ایده تولد سوپرایزی میشود. تولد سوپرایزی فرصتی ست که در اوج ناامیدی، یک نفر را به اوج شور و شعف برسانید. لحظه ای زیبا و دلنشین که عشق و محبت خالصانه شما را تا همیشه در یاد و خاطرش حک خواهد کرد.

من مسعود کاظمی هستم. یک اردیبهشتی خلاق و به گفته دیگران سرشار از احساس. خانواده ، دوستان و آشنایانی که من را از دور و نزدیک میشناسند و با کارهای من آشنایی دارند، میدانند در سوپرایز کردن احساسی دیگران استادم.
مهم نیست طی یک رویداد ساده یا برگزاری یک جشن بزرگ، اگر برای سوپرایز کردن کسی که دوستش دارید نیاز به ایده یا همراهی برای اجرای موفق دارید، میتوانید روی همکاری من حساب کنید.

البته موضوع تنها به ایده و سوپرایز کردن ختم نمیشود، همانطور که احتمالا میدانید من فقط کارگردان رویدادهای سوپرایزی نیستم و به عنوان یک تصویربردار و تدوینگر، اعتقاد دارم، ضبط و فیلم برداری رویدادهای سوپرایزی، به اندازه برگزاری موفقیت آمیزش اهمیت دارد . بنابراین با یک فیلم برداری حساب شده، و یک تدوین حرفه ای، کاری میکنیم که نه تنها یک قلب ، بلکه قلب تمام کسانی که آن کلیپ را خواهند دید بلرزاند.

خدمات ما در اجرای رویدادهای سوپرایزی

در رویدادهای سوپرایزی ، تولد سوپرایزی و خواستگاری سوپرایزی حرف اول را میزنند. در همی راستا در حوزه های زیر میتوانید روی کار ما حساب کنید

ایده و اجرا تولد سوپرایزی 

سوالاتی از شما میپرسیم که بتوانیم با روحیات متولد بیشتر آشنا شویم و بر اساس اطلاعاتی که در اختیار ما قرار میدهید، ایده و سناریو یک تولد سوپرایزی را برایتان طراحی میکنیم.

فیلمبرداری و کلیپ‌ تولد سوپرایزی

مطمئنا هم شما و هم خود فرد دوست دارد آن لحظه خاص ماندگار شود. فیلمبرداری از زوایای مختلف و تدوین کلیپ نهایی، بطوریکه بتواند احساسات و هیجانات نقش های اصلی را در لحظه نشان دهد را با خیال راحت میتوانید به ما بسپارید

ایده و کلیپ خواستگاری سوپرایزی 

اگر میخواهید خواستگاری متفاوتی داشته باشید که نفس را در سینه عشق زندگی‌تان حبس کند. و در کلیپ عروسی‌تان یک خواستگاری هیجان‌انگیز و رمانتیک هم داشته باشید. میتوانیم با شما در ایده سناریو خواستگاری، فیلمبرداری حرفه ای از زوایای مختلف و تدوین کلیپ همکاری کنیم.