به این نکات برای فیلمبرداری عروسی تان حتما توجه کنید

 

فیلم‌های عروسی مانند عکس‌های عروسی برای تمام عمر باقی می مانند، و از طرفی برخلاف پارت‌های فرمالیته که میتونید در زمان های مختلف و مکان‌های متنوع فیلمبرداری کنید، در فیلمبرداری عروسی تون امکان فیلم‌برداری مجدد ندارید. زمان محدود است و به برنامه‌های زیادی باید برسید. بنابراین مهم است که بدانید از فیلمبرداری مراسم عقد یا عروسی‌تان چه انتظاراتی دارید.

بهتر است به نکاتی که در ادامه براتون تهیه کردیم قبل از مراسم عروسی خوب توجه کنید تا بتونید فیلم و عکس های خوبی از مراسم تون داشته باشید

 

سبک ویدئوی دلخواه تان را پیدا کنید

ویدئوهای عروسی بعد از تدوین سبک های متنوعی دارند. بنابراین بهتر است قبل از انتخاب مجموعه فیلم برداری و عکاسی ، فیلم های مختلف عروسی با سبک های مختلف را ببینید. دیدن سبک های متنوع به شما کمک میکند متوجه شوید چه سبک کلیپی را بیشتر دوست دارید. بسیاری از سبک های مختلف برای انتخاب وجود دارد. آیا می خواهید ویدیوی عروسی شما بیشتر شبیه یک موزیک ویدئو باشد یا یک فیلم کوتاه؟ دوست دارید سبک ویدئوی عروسی تان کلاسیک باشد یا رمانتیک؟

 

در نهایت این به شما و همسرتان بستگی دارد که تصمیم بگیرید می خواهید ویدیوی شما چه سبکی داشته باشد. و این نتیجه را با تیم فیلمبرداری و عکاسی عروسی‌تان در میان بگذارید تا متناسب با سبک مورد نظر شما فیلمبرداری و عکاسی کنند.

 

در جدول زمانی روزعروسی‌تان ، زمان مشخصی را برای عکاسی و فیلمبرداری اختصاص دهید

داشتن زمان کافی در روز عروسی برای ضبط کادرها، پلان ها  و ژست های خاص عروس و داماد ، رمز ساخت یک فیلم عروسی فوق العاده است. زمان کافی به تیم فیلمبرداری و عکاسی اجازه می دهد تا پلان‌ها و عکس های مورد نیاز برای ایجاد داستان عاشقانه شما را بدون مزاحمت ضبط کنند. بنابراین زمانبندی آرایشگاه و کارهای دیگرتان را طوری تنظیم کنید که بتوانید بدون استرس و نگرانی کمبود زمان عکاسی و صبط پارت های کلیپ تون را انجام بدید

 

تیم عکاسی و فیلمبرداری مراسم عروسی‌تان را از یک مجموعه انتخاب کنید

کارتیمی موفق و هماهنگ میتواند باعث به حقیقت پیوستن رویاها شود! بسیار خوب است که فیلمبردار و عکاس باهم هماهنگ باشند و در یک تیم کار کنند ، نه دو گروه متفاوت که سبک‌ها و دیدگاه‌های متفاوت خود را دارند. استخدام یک تیم تصویربرداری و عکاسی که مدتی با هم کار کرده اند ، به هردو گروه اجازه می دهد تا عکس های عروسی و فیلم های عروسی را با سبکی هماهنگ ضبط و عکاسی کنند.

 

عکس ها و تصاویر شامل اولین نگاه

 

نگاه اول، یک لحظه صمیمی بین شما و نامزدتان قبل از مراسم عروسی است.

 

در لحظات اولین نگاه بین شما و همسرتان در لباس عروس و داماد، فیلمبردار این توانایی را دارد که تصاویر بیشتری از احساسات خالص شما و نامزدتان ضبط کند . نگاه اول همچنین به شما و نامزدتان اجازه می دهد تا قبل از مراسم یکدیگر را ببینید و در نتیجه فشار و استرس کمتری تجربه کنید

 

 

به حضور تیم فیلمبردار و عکاس فکر نکنید

برای به دست آوردن طبیعی ترین عکس ها و پلان ها  ، معمولاً بهتر است به دوربین نگاه نکنید و تصور کنید که در آنجا با همسرتان تنها هستید. به لحظه ای به یاد ماندنی مانند اولین بوسه یا نحوه ملاقات خود فکر کنید. و از بروز احساساتتان خجالت نکشید.

 

برای معرفی دیگر عوامل اجرایی در مراسم میتوانید از ما بپرسید

کیفیت لوازم آرایشی یا سبک آرایش عروس از مواردی ست که در کیفیت عکس ها و فیلم هایتان مطمئنا تاثیرگذار است. ما با عروس و دامادهای زیادی کار میکنیم و با نتیجه کار مزون ها و آرایشگاههای مختلف آشنا هستیم. همکاری ما با عروس و دامادها باعث شده است با مجموعه ها و افراد زیادی آشنا باشیم از تشریفات مراسم عقد و عروسی گرفته تا حتی عاقد عقد آریایی عالی و بااحساس.

 

 

درباره ما

من مسعود کاظمی هستم و در ژیکان، فیلمبرداری و عکاسی مراسم عقد و عروسی در مشهد را بصورت حرفه ای انجام میدیم. اینکه عروس و دامادهای زیادی تمایل دارند با ما کار کنند چند تا دلیل داره. اول به خاطر احساس راحتی و صمیمیت شون در حین فیلمبرداری و عکاسی و دوم اینکه مطمئن هستن نتیجه فیلم عروسی شون،  یک کار خیلی شیک و بااحساس خواهد بود. یک سری دلایل دیگه هم هست که خودتون بعد از کار کردن باهامون متوجه میشین

 

 

آماده همکاری برای فیلمبرداری مراسم عقد و عروسی در مشهد